استارون درب های کابینت باروکشP.V.C درب های ساختمانی
صفحات Solid Surface 100% اکرلیک SUMSUNG که به دلیل انعطاف پذیری و تنوع رنگ و بافت برای مصارف گوناگون و همچنین در فضاهای مختلف مانند آشپزخانه ها ، رستوران ها ، آزمایشگاه ها ، اماکن تجاری و حتی سونا و استخر نیز قابل اجرا است.

درطرح هاورنگ های متنوع تولید میگرددوباتوجه به امکانات گسترده شرکت امکان تولیدطرح های خاص موردنظرمشتری نیزوجود دارد.طرح وابزارروی قطعات با دستگاه های C.N.C بادقت بالاایجاد میگردد.روکش P.V.C طی کاملترین فرایندتولید باروش ترموفرمینگ انجام میپذیردوازمقاومت بالایی در برابرحرارت ورطوبت برخورداراست.

کلیه درب های ساختمانی بابهره گیری ازپیشرفته ترین ماشین آلات وتکنولوژی روزدنیادرطرح ها ورنگ های متنوع متناسب باذوق وسلیقه مشتری تولیدوعرضه می گردد.
نمایش محصولات نمایش محصولات نمایش محصولات
ابزار و یراق
در دنياي كنوني كه كليه فعاليت هاي انسانها به صورت كاملاً تخصصي درآمده ما نيز بر آن آمديم تا در اين رسته كاري محصولاتي را به صورت كاملاً تخصصي در اختيار همكاران محترم اين صنعت قرار دهيم. در راستاي اين مهم محصولي به نام فانتوني به بازار ارائه گرديده و در آينده نيز محصولاتي جديد با اين نام به سبد كالاي فانتوني اضافه خواهد شد تا همكاران محترم در بخش فروش، توليد و طراحي محصولات صنايع چوب از آن بهره برده و امكان ارائه كارهايي با كيفيت بهتر، كارايي مناسب تر و زيبايي بيشتر را به مشتريان خود داشته باشند. محصولات فانتوني با كيفيت و قيمتي متفاوت در هر بخش به صورت كاملاً مطالعه شده از تأمين كنندگان داخلي و خارجي كه در اين حوزه كاري متخصص بوده تهيه و به بازار ارائه ميگردد. اميد است كه با همكاري شما عزيزان و ارائه قيمت هاي مناسب بتوان گام مثبتي در راستاي ارتقاء سطح توليدات كشور از لحاظ كمي و كيفي ايجاد نمود.
    
نمایش محصولات